https://www.traditionrolex.com/33

Uzņēmumiem iespēja pieteikties kvalitātes zīmei "Dabīgs Produkts"

Plaši meži un tīrumi, zeme, neskarta daba un tīrs gaiss, ko elpojam, ir mūsu – Latvijas – bagātība un iespēja pilnvērtīgi dzīvot, izmantojot šos resursus pārtikas ražošanā, nav dota lielai daļai planētas iedzīvotāju. Mūsu uzdevums ir saglabāt šo vidi, izmantot tās sniegtās iespējas un veicināt savstarpēji izdevīgu un veselīgu līdzāspastāvēšanu. Svarīgākais, lai šī vide tiktu nodota nākamām paaudzēm tikpat pilnvērtīga un bagātīga, kādu to atstājuši mūsu senči.

Kvalitātes zīmes „Dabīgs Produkts” galvenais aicinājums ir veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nepieciešamību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus produktus, kas nesatur sintētiskas un mākslīgas izcelsmes vielas un kuru lietošana uzturā neatstāj negatīvu ietekmi uz veselību. “Dabīgs Produkts” rada skaidrus un saprotamus noteikumus un dod iespēju pircējiem būt pārliecinātiem, ka marķētais produkts ir noteiktiem dabiskuma kritērijiem atbilstošs. Dabīgie produkti ir jāpadara iedzīvotājiem atpazīstami un ērti pieejami, vienlaikus motivējot uzņēmumus vairāk domāt par šādu produktu ražošanu.

Mūsu uzņēmumam ir ļoti būtiski radīt kvalitatīvu produktu no dabīgām izejvielām. Mēs savas sulas lolojam un rūpējamies par to labo kvalitāti. Klienti ''Blankenfeldes muižas'' produkciju raksturo kā garšu, kas atsauc atmiņas par pavadīto bērnību saules pielietajos laukos,— stāsta Valdis Jākobsons, "Blankenfeldes muižas'' īpašnieks.

''Dabīgs Produkts'' preču zīme ir palīdzējusi klientiem atpazīt kvalitāti mūsu produktos, tādējādi mūsu apgrozījums ir palielinājies trīs reizes. Cilvēks redzot uzlīmi uz mūsu sulām, sīrupiem, marinējumiem un konservējumiem saprot, ka tas ir vietējais ražojums, tas mudina to iegādāties un nogaršot. Šis ''Dabīga Produkta'' simbols mūsu ražojumam ir palīdzējis izcelties veikalu plauktos starp līdzīgiem produktiem,— atzīst V.Jākobsons.

Arī Jūsu uzņēmums var iesniegt pieteikumu kvalitātes zīmei "Dabīgs Produkts", ja atbilst tās kritērijiem.

Tālrunis papildus informācijai: 26831571, e-pasts: info@dabigsprodukts.lv

Lai pieteiktos kvalitātes zīmei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
https://www.traditionrolex.com/33