https://www.traditionrolex.com/33
Biznesa Akadēmijas un NLIC dāvanu kartes

Sāksim 2017. gadu ar jaunām iespējām un plašākām zināšanām!

Uzdāvini savam uzņēmumam šajos Ziemassvētkos izdevīgāko dāvānu – sertifikātu 2017. gadam semināru, kursu un biznesa apmācību apmeklējumam par jebkuru summu izglītības centros "Biznesa Akadēmija" un "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs" (NLIC).

Un mēs tā vērtību DUBULTOSIM!

Tātad, iegādājoties dāvanu karti par 100 EUR, iespēja apmeklēt seminārus, kursus un biznesa apmācības 200 EUR vērtībā, iegādājoties par 500 EUR, iespēja apmeklēt seminārus 1000 EUR vērtībā VISA GADA GARUMĀ, tātad dāvanu sertifikāta summai tiek pievienoti + 100%! Un dāvanu sertifikāta summu izvēlaties Jūs. Vai nav lieliski? 

Biznesa Akadēmija un NLIC ir vieni no vadošajiem izglītības centriem Latvijā, kuri pamatoti lepojas ar saviem izcilajiem speciālistiem, kas ir veiksmīgi savas jomas eksperti jau vairāku gadu garumā, tie piedāvā vairāk kā 20 mācību programmu seminārus, kuri piemēroti ikvienam uzņēmuma darbiniekam. 

Biznesa Akadēmija izglītības programmu loks ietver tādas tēmas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un daudzas citas, savukārt NLIC organizē dažādus seminārus par grāmatvedības un nodokļu jautājumiem un ar to saistītajām ekonomiskajām pārmaiņām. Semināros sniegtās zināšanas būtiski palīdz uzņēmumu tālākizglītībai un izaugsmei, kā arī palielina vai uzlabo uzņēmuma darbinieku esošās zināšanas. Biznesa Akadēmijas un NLIC apmācību programmai vienmēr varat sekot līdzi portālā Seminari.lv vai registreties.lv/apmacibas 

MĀCĪBU PROGRAMMU VIRZIENI:
- BIZNESA STRATĒĢIJA UN INOVĀCIJAS;
- PĀRDOŠANA UN PĀRDOŠANAS SISTĒMU VADĪBA;
- PERSONĀLA VADĪBA UN MOTIVĀCIJA;
- MĀRKETINGS, REKLĀMA;
- LIETVEDĪBA, DOKUMENTU VADĪBA;
- GRĀMATVEDĪBA, NODOKĻI.

“Ikviena uzņēmuma galvenā sastāvdaļa ir to darbinieki. Svarīgi, lai jebkurš darbinieks darbā justos kā savā vietā, profesionāli spētu veikt visus paradzētos pienākumus un sniegt arī pienesumu uzņēmuma izaugsmei. Apzinamies, ka bieži vien uzņēmumiem nav pietiekami lieli līdzekļi, lai spētu augt un attīstīties tik plaši kā tie vēlētos. Finanses ir jāsadala vairākās sfērās, tās bieži trūkst. Tāpēc Biznesa Akadēmijas sadarbība ar NLIC piedāvā īpaši izdevīgu iespēju, svētkos darbiniekiem dāvinot iespējas apmeklēt seminārus dubultā, vienas cenas ietvaros. Tātad Jūsu uzņēmumam būs iespēja izglītot ne tikai vienu darbinieku, bet pat divus, trīs un vairāk. Tas atkarīgs no tā, cik lielu naudas summu būsiet gatavi ieguldīt. Iegūtās zināšanas noteikti ne tikai uzlabos Jūsu darbinieku zināšanas, bet arī Jūs kā uzņēmums būsiet izrādījuši rūpes, kā arī nodrošinājuši sava uzņēmuma izaugsmes iespējas un tālākattīstību,” skaidro “Biznesa Akadēmijas” izglītības programmu direktore Diāna Rudzīte.

 
Kas būtiski - visiem semināriem un apmācībām, papildus DUBULTIEGUVUMAM, saglabājas arī programmas "Biznesa uzrāviens" līdzfinansējums.

Tālrunis papildus informācijai: 20355559

Lai pieteiktos Biznesa Akadēmijas un NLIC dāvanu sertifikātam, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu: 

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
Sertifikāta summa EUR
https://www.traditionrolex.com/33