Latvijas Grāmatvedības klubs. Tava iespēja zināt vairāk.
 
Arvien vairāk uzņēmumu piesakās dalībai Latvijas Grāmatvedības klubā. Kādus ieguvumus tie saņem?
 
 
Cerot uz drīzumā gaidāmo ekonomikas izaugsmi valstī, arvien vairāk uzņēmumi piesakās dalībai Latvijas Grāmatvedības klubā (LGK), tādējādi nodrošinot nepārtrauktu aktuālās informācijas pieejamību, speciālistu konsultācijas un zināšanu papildināšanas iespējas. 


“Uzņēmumiem tagad arvien vairāk ir nepieciešams nepārtraukti papildināt savas zināšanas grāmatvedības un nodokļu optimizācijas jautājumos, tādēļ uzņēmumu vadītāji novērtē iespējas, ko dod dalība Grāmatvedības Klubā. Tie ir informatīvie materiāli, semināri grāmatvežiem un finanšu vadītājiem un konsultācijas, ko par vērtīgāko atzinuši LGK dalībnieki,” norāda Latvijas Grāmatvedības kluba nodokļu konsultante un lektore Inga Pumpure.


 

Latvijas Grāmatvedības klubs nodrošina:
 

- dalību "Latvijas Grāmatvedības kluba" grāmatvedības un nodokļu jaunumu semināros, kas regulāri (2-3 reizes mēnesī, norise - Rīgas centrā) tiek organizēti par dažādām aktuālām un grāmatvežiem būtiskām tēmām; 

- iespēju saņemt grāmatvedības un nodokļu jaunumu semināru materiālus, gadījumos, kad nav iespēja tos apmeklēt klātienē;

- attālinātās nodokļu speciālistu konsultācijas nodokļu un grāmatvedības jomās.
 


Lai pieņemtu pareizos lēmumus finanšu vadības jautājumos un nepārmaksātu nodokļu nomaksā, nepārtraukti jābūt lietas kursā par izmaiņām likumdošanā, kā arī grāmatvedības organizēšanā. LGK palīdz informāciju saņemt regulāri, turklāt tā ir arī iespēja konsultēties un rast atbildes uz jautājumiem, kas aktuāli tieši konkrētam uzņēmumam.“Uzņēmumi novērtē to, ka reizi gadā samaksājot simbolisku dalības maksu Grāmatvedības Klubā, visu gadu var neuztraukties, ka garām tiks palaista vērtīga informācija, kas varētu atsaukties uz uzņēmuma darbības rezultātiem,” komentē Latvijas Grāmatvedības klubs nodokļu eksperte Jadviga Neilande.

“Dalība Grāmatvedības Klubā mums sniedz lielu atbalstu ikdienas darbā. Jadvigas Neilandes semināri ir iespēja ne vien uzzināt daudz jauna un paaugstināt grāmatvedības darbinieku izaugsmi, bet arī rast risinājumus situācijās, kad nepieciešama speciālista konsultācija. Esot LGK biedri zinām, ka nepalaidīsim garām ne izmaiņas likumdošanā ne citu būtisku informāciju,” atzīst uzņēmuma “ML Tehnika” galvenā grāmatvede Ināra Bērziņa.Ja vēlaties sava uzņēmuma dalību Latvijas Grāmatvedības klubā, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu. 

Pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" līdzfinansējumam, vēl tikai LĪDZ 31. DECEMBRIM ir pieejama līdzfinansētā dalības maksa LGK tikai EUR 300,- gadā (standarta maksa - EUR 800,- gadā) vai EUR 200,- par 6 mēnešu periodu (standarta maksa - EUR 500,- pusgadā)


Tālrunis papildus informācijai: 28242360, e-pasts: info@gramatvedibasklubs.lv

 

Lai pieteiktos Latvijas Grāmatvedības klubam, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
6 vai 12 mēnešiem