https://www.traditionrolex.com/33

Uzņēmumiem iespēja pieteikties kvalitātes zīmei "Latvijas Produkts"

Šobrīd Latvijas ekonomikas stabilizācijai un izaugsmei ļoti būtiski ir saņemt vietējo uzņēmumu un sabiedrības atbalstu. To var panākt ar lielāku patriotismu izturoties pret pašmājās ražotiem produktiem, dodot tiem priekšroku, novērtējot to kvalitāti un atbalstot vietējos ražotājus. Tādējādi nauda tiek ieguldīta vietējā kapitālā un arī valsts ekonomikā.

Latvijas pilsētās un laukos darbojas uzņēmumi, kur no vietējām izejvielām, Latvijas iedzīvotāji strādā un ražo augstas kvalitātes produktus. Tās ir mēbeles, rotaļlietas, plaša klāsta pārtikas produkti un audumi, apģērbi un daudz kas cits. Tās ir preces un pakalpojumi, kas mums nepieciešami ir ikdienu, tādēļ, lai tās atpazītu uz vispārējā produktu klāsta, tās marķēsim ar kvalitātes zīmi "Latvijas Produkts".

Izvēloties "Latvijas Produkts" pircējiem būs iespēja atbalstīt vietējo ražotāju, veicināt ekonomikas izaugsmi un nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu vērtību – vietējiem produktiem.

''Mans Piens" ir produkts, kas pazīstams ar ražošanas procesu, kurā tiek saglabātas visas piena labās īpašības — tas netiek pasterizēts, nav nokrejots, kā arī nav homogenizēts. Kvalitatīvs "Latvijas Produkts", no Latvijā audzētu, saimniecībā iegūtu gotiņu piena. Mūsu uzņēmumam ir liela priekšrocība, mūsu produkti ir marķēti ar ''Latvijas Produkts" kvalitātes zīmi. 

Ar šo kvalitātes zīmi mēs ātrāk sasniedzam savu potenciālo klientu un spējam ar viena simbola palīdzību pateikt visu, kas viņam svarīgs, proti, mūsu piena produkti ir dabīgi, kvalitatīvi, inovatīvi un Latvijā ražoti. Mūsu uzņēmums sajūt pienesumu, ko dod šādas kvalitātes zīmes izvietošana uz produkta. Pēc mūsu domām, pircēju loks ir novērtējis zīmola ''Latvijas Produkts" reputāciju,— stāsta Ilvija Jakovina, zemnieku saimniecības "Veckūkuri" īpašniece.

Arī Jūsu uzņēmums var iesniegt pieteikumu kvalitātes zīmei "Latvijas Produkts", ja atbilst tās kritērijiem.

Tālrunis papildus informācijai: 26831571, e-pasts: info@latvijasprodukts.lv

Lai pieteiktos kvalitātes zīmei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
https://www.traditionrolex.com/33