Nacionālās kvalitātes zīmes izceļ produktu vērtīgākās īpašības 


Mūsdienās vietējiem ražotājiem un lauksaimniekiem ir jāsaskaras ar vairākiem izaicinājumiem - vietējo ražotāju precēm jākonkurē ar analogiem importa izstrādājumiem un vienlaikus jārūpējas par sava uzņēmuma attīstību. Kā veicināt preču noietu un parūpēties par produktu atpazīstamību pircēju vidū? Tas ir jautājums, kurš nomāc daudzu ražotāju prātus un beidzot mums tam ir risinājums!

Kā rāda prakse, patērētāji labprāt izvēlas vietējo produkciju, kura marķēta ar kvalitātes zīmi, tādējādi gūstot pārliecību, ka izvēlas vislabāko sev un savai ģimenei.  Arī uzņēmēji atzīst, ka iegādājoties produktus ar noteiktu preču zīmi ikviens patērētājs var pārliecināties, ka izvēlas Latvijas produktus, kas liecina par to augsto kvalitāti un pievienoto vērtību.
 

Birojs “Latvijas Produkts” aicina uzņēmējus pieteikties nacionālajām kvalitātes zīmēm, sniedzot pircējiem iespēju atbalstīt vietējo ražotāju, veicināt ekonomikas izaugsmi un nodrošināt Latvijas ģimenes ar kvalitatīvu un pārbaudītu vērtību – vietējiem produktiem. 

Bieži vien pircējam nonākot izvēles priekšā, vai pirkt pašmāju vai ārzemju ražotāju produktus, ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka viņš dod priekšroku kvalitatīvam produktam. Nacionālā kvalitātes zīme palīdz pircējiem izdarīt pareizo izvēli, kas izpilda arī to vēlēšanos atbalstīt vietējos ražotājus.

Savukārt pašam uzņēmumam tā ir pārbaudīta iespēja popularizēt savu produktu un uzsvērt tā kvalitāti, un apliecināt, ka tā izveidē esat ieguldījuši smagu darbu, entuziasmu un ka tas tiek novērtēts gan Latvijā, gan ārvalstīs. Tā uzņēmums sniedz iespēju pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai uzzināt par savu darbu, produktiem, sasniegumiem un aicināt cilvēkus izmēģināt un iepazīt jaunas vai citādas garšas, lietas un sajūtas ar apziņu, ka produkts ir ražotājs Latvijā – tātad kvalitatīvs un mūsējais!

Kvalitātes zīmes „Dabīgs Produkts” galvenais aicinājums ir veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nepieciešamību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus produktus, kas nesatur sintētiskas un mākslīgas izcelsmes vielas un kuru lietošana uzturā neatstāj negatīvu ietekmi uz veselību. “Dabīgs Produkts” rada skaidrus un saprotamus noteikumus un dod iespēju pircējiem būt pārliecinātiem, ka marķētais produkts ir noteiktiem dabiskuma kritērijiem atbilstošs. Dabīgie produkti ir jāpadara iedzīvotājiem atpazīstami un ērti pieejami, vienlaikus motivējot uzņēmumus vairāk domāt par šādu produktu ražošanu. Plašāk: http://www.dabigsprodukts.lv/

Visapkārt Latvijas pilsētās un laukos darbojas uzņēmumi, kur no vietējām izejvielām tiek ražoti augstas kvalitātes produkti. Tās ir mēbeles, rotaļlietas, plašā klāstā pārtikas produkti un audumi, apģērbi un daudz kas cits. Tās ir preces un pakalpojumi, kas mums katram nepieciešami ik dienu, tādēļ, lai tās atpazītu uz vispārējā produktu klāsta, tās marķēsim ar kvalitātes zīmi "Latvijas Produkts". Izvēloties pirkumu ar "Latvijas Produkts", pircējiem ir iespēja atbalstīt vietējo ražotāju – lielu vai mazu, veicināt ekonomikas izaugsmi un nodrošināt savu ģimeni un mājsaimniecību ar kvalitatīvu un pārbaudītu vērtību – vietējiem produktiem. Plašāk: http://www.latvijasprodukts.lv/

Eksports – tas ir Latvijas ceļš pretī izaugsmei. Taču tikpat svarīgi mums ir saglabāt vietējās vērtības un spēju lepoties ar saviem ražotājiem – uzņēmumiem, kas pozitīvo Latvijas vārdu var nest pasaulē ar kvalitatīvas un agrāk vai vēlāk arī pieprasītas produkcijas starpniecību. Jau tagad vairāki Latvijas produkti ārvalstīs ir izpelnījušies iedzīvotāju atzinību, ir novērtēti un pieprasīti. Produkti no Latvijas ir kvalitatīvi, tādēļ, lai veicinātu mūsu eksportu – Latvijas Produktus padarītu atpazīstamus arī ārpus valsts robežām, ir izveidota kvalitātes zīme "Quality Product of Latvia". Plašāk: http://www.quality.lv/Katram vietējam uzņēmumam – programmas "Latvijas Zīmoli" dalībniekam, tiek nodrošināta arī papildus publicitāte medijos un atbalsts pārdošanas aktivitāšu veicināšanai.

Pieprasiet plašāku informāciju par Nacionālajām kvalitātes zīmēm un kā tās var palīdzēt Jūsu uzņēmuma izaugsmei un atpazīstamībai.


Birojs "Latvijas Produkts"
Tālrunis 26831571
info@latvijasprodukts.lv

Lai pieteiktos izvērtējumam par atbilstību vienai vai vairākām Nacionālajām kvalitātes zīmēm, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Darbības joma
Tālrunis
E-pasts
Kvalitātes zīmes, kurām vēlaties pieteikties