https://www.traditionrolex.com/33
Nacionālā mediju grupa

Uzņēmumu ieguvumi no sadarbības ar Nacionālo mediju grupu
 
Komunikācija ar klientiem un sabiedrību kopumā ietekmē daudzus uzņēmumu attīstībai svarīgus faktorus, tai skaitā finanšu rezultātus, pārdošanas rādītājus, stratēģiju, nākotnes vīziju… Mūsdienās veiksmīga publicitāte joprojām ir spēcīgākais instruments, ar kuru pareizi rīkojoties, uzņēmumam ir iespēja sasniegt nospraustos mērķus. Tā ir iespēja personīgāk uzrunāt savus klientus, veidot dialogu ar mērķauditoriju, izcelt savus produktus un pakalpojumus, piešķirt savam viedoklim nozīmību, vienlaikus attīstot savu uzņēmumu. Publicitāte kalpo gan kā pamats jaunu klientu pieplūdumam, gan potenciālo sadarbības partneru piesaistei, kā arī ir palīgs publiskā tēla veidošanai.  

Ikvienam uzņēmumam tagad ir iespēja pastāstīt par savu darbību, precēm un pakalpojumiem  plašam auditorijas lokam, kā arī publicitāti izmantot krīzes situācijās, kad it īpaši svarīgi ir pateikt to, cik jūsu uzņēmumam nozīmīgs ir klients. To jums palīdzēs paveikt Nacionālā mediju grupa (NMG), kura aicina uz sadarbību ikvienu, kuram ir ko teikt!
 
Sadarbība ar NMG ir iespēja ne tikai informēt sabiedrību, tai skaitā jūsu klientus, akcionārus, valsts institūcijas, sadarbības partnerus, nozares organizācijas, bet arī straujiem soļiem veicināt uzņēmuma attīstību, tostarp celt pārdošanas rādītājus un parūpēties par klientu pieplūdumu.  Tā ir iespēja būt gataviem stāties pretī krīzēm, kas var ietekmēt uzņēmuma reputāciju.
 
Mainoties laikam, sabiedrībai un uzņēmējdarbības tendencēm, publicitāte ir palikusi nemainīga vērtība, kurai joprojām ir liela nozīme. Tā ir iespēja sasniegt mērķauditoriju, uzrunājot to pēc iespējas personīgāk un tiešāk. Atbildība pret lasītāju, neatkarīga žurnālistika un kvalitāte ir NMG galvenās vērtības, uz kurām balstās ne vien portālu satura veidošana, bet arī divvirzienu komunikācija ar lasītājiem, reklāmdevējiem un sadarbības partneriem.


Aptverot dažādu specifikāciju mediju loku un nodrošinot aktuālu un interesantu saturu, kā arī ērtu un inovatīvu pieeju informācijas pasniegšanai, NMG piesaista plašu auditoriju – dažādu vecumu un interešu interneta lietotājus, kuriem NMG portālos iespējams atrast sev nepieciešamo.

Šobrīd kopējā NMG interneta resursu un to lapu sociālajos tīklos auditorija (reach) pārsniedz 2 000 000 (divus miljonus) interneta lietotāju mēnesī un tuvākajā nākotnē plānots šo skaitu vēl palielināt. Tā kā NMG sastāv no dažādu specifikāciju portāliem, tas padara auditoriju vieglāk segmentējamu, līdz ar to uzņēmumiem ir daudz vieglāk sev vēlamo ziņojumu ar reklāmas un publicitātes palīdzību nodot konkrētai mērķa auditorijai, tāpēc komunikācija ir daudz efektīvāka.

Izvēloties sadarbību ar Nacionālo mediju grupu, ikvienam uzņēmumam ir unikāla iespēja izvietot uzņēmuma informāciju populārākajos NMG portālos un Facebook lapās ar sekotāju skaitu virs 200 000.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties reprezentēt jaunas un reālas biznesa idejas, pakalpojumus, preces, uzņēmējdarbības rezultātus, attīstības ieceres, tirgus iekarošanas plānus vai sasniegumus, sadarbojoties ar NMG, jums ir iespēja sasniegt patiesi ievērojamu auditoriju.Tālrunis 26838384
E-pasts: hq@nmg.lv

Lai pieteiktos papildus informācijai par sadarbības iespējām ar "Nacionālo mediju grupu", lūdzu, aizpildiet kontaktformu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
https://www.traditionrolex.com/33