https://www.traditionrolex.com/33

Uzņēmumiem iespēja pieteikties kvalitātes zīmei "Quality Product of Latvia"

Eksports – tas ir Latvijas ceļš pretī izaugsmei. Taču tikpat svarīgi mums ir saglabāt vietējās vērtības un spēju lepoties ar saviem ražotājiem – uzņēmumiem, kas pozitīvo Latvijas vārdu var nest pasaulē ar kvalitatīvas un agrāk vai vēlāk arī pieprasītas produkcijas starpniecību.

Jau tagad vairāki Latvijas produkti ārvalstīs ir izpelnījušies iedzīvotāju atzinību, ir novērtēti un pieprasīti. Produkti no Latvijas ir kvalitatīvi, tādēļ, lai veicinātu mūsu eksportu – Latvijas Produktus padarītu atpazīstamus arī ārpus valsts robežām, ir izveidota preču zīme Quality Product of Latvia.

''Nartiss Latvia'' ir pūšamie instrumenti, kas piepildīti ar tikai Latvijai raksturīgu un unikālu skanējumu, jo svarīgākās instrumenta detaļas un aksesuāri tiek ražoti tieši Latvijā. Lielajā preču klāstā ir tādi instrumenti kā trombons, baritons, bassklarnete, flauta u.c. ''Nartiss Latvia'' ir ieguvis kvalitātes zīmi ''Quality Product of Latvia'', kas ārvalstu klientiem dod iespēju atpazīt preci, kas augsti vērtēta pašmāju tirgū. 

"Nartiss Latvia sadarbība ar "Quality Product of Latvia'' ir bijusi tikai pozitīvu darba augļu ieskauta. Esam palielinājuši pārdošanas apjomus ārvalstu klientu vidū un veicinājuši savu atpazīstamību. Arī pakalpojumu komplekss, kas tiek nodrošināts iegūstot šo kvalitātes simbolu ir palīdzējis produktiem izcelties citu, līdzīgu produktu vidū,"— stāsta Vairis Nartišs.

Arī Jūsu uzņēmums var iesniegt pieteikumu kvalitātes zīmei "Quality Product of Latvia", ja atbilst tās kritērijiem.

Tālrunis papildus informācijai: 26831571, e-pasts: info@quality.lv

Lai pieteiktos kvalitātes zīmei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
https://www.traditionrolex.com/33