Personāla atlase - ieguldījums nākotnē un uzņēmuma attīstībā

Personāla kā uzņēmuma resursa loma mūsdienās aizvien vairāk pieaug. Darbaspēka kompetence un radošais potenciāls ir nozīmīgākais faktors uzņēmumu attīstībai un izaugsmei, tostarp dominēšanai pār konkurentu.

Darbinieka spējas ģenerēt ideju vai radīt jaunu produktu tiek augsti novērtētas, tāpēc nereti tiek uzskatīts, ka personāla atlase mūsdienās ir īsts pārbaudījums uzņēmumiem, kuri meklē profesionālu darbinieku.

Uzņēmumu vadītājus nereti nodarbina jautājumi par to, kuri ir vērtīgākie kanāli kandidātu meklēšanai, kā piesaistīt un noturēt labākos darbiniekus, tostarp arī kā pārliecināties, ka potenciālais darbinieks atbilst visām uzņēmumu prasībām un nākotnē būs vērtīgs ieguvums.

Nepieciešamība pielāgoties uzņēmumu darbībai, apgūt īpaši sarežģītas prasmes un izmantot savas zināšanas, lai celtu uzņēmuma vērtību, ir izaicinājums arī darba meklētājiem, kā rezultātā rodas jautājums: Kā vislabāk atrast vienam otru?

Kā nodrošināt, ka jūsu vakanci pamana gan aktīvie darba meklētāji, gan arī pasīvie kandidāti? Kā atrast zinošu un profesionālu darbinieku? Kā ieguldīt mazāk līdzekļu jaunu darbinieku apmācībai, novirzot to profesionālas un uz izaugsmi orientētas komandas veidošanā? Mums ir atbilde!


Profesionāli speciālisti un spēja uzrunāt labākos

Mūsu profesionāļu komandā ietilpst starptautiskā līmenī apmācīti speciālisti, kuri, ņemot talkā savu pieredzi un zināšanas, parūpēsies, ka atlasītais kandidāts būs tieši jūsu uzņēmumam vajadzīgais un neatņemamais ķēdes posms.

Working.lv veic personāla atlasi pēc unikālas metodes, kura nodrošinās ne tikai to, ka jūs iegūsiet izcilu un kvalificētu darbinieku, bet arīdzan paredzēs viņa nākotnes ieguldījumu uzņēmuma darbībā.

Sniegsim atbildes uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem! Personāla atlases un apmācību aģentūra WORKING.LV / Lic. Nr. 77/2019
Tālrunis +371 22343570
E-pasts: info@working.lv

Lai pieteiktos personāla atlases un apmācību aģentūras Working.lv sniegtajam servisam, lūdzu, aizpildiet kontaktformu: 

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Reģ. nr.
Adrese
Tālrunis
E-pasts
Papildus informācija