Izdevīgs Darījums – pārdod īpašumu un turpini tajā dzīvot

Ikvienam no mums dzīvē var gadīties situācijas, kad nepieciešami vērienīgi finanšu līdzekļi, bet vienīgais, kas mums pieder, ir nekustamais īpašums, kurā gan vēl gribas dzīvot, jo tajā ieguldīts daudz laika, resursu un neapšaubāmi, ka tas saistās arī ar skaistām atmiņām. Šādām situācijām ir radīts IZDEVĪGS DARĪJUMS. Tas ir īstais risinājums, ja vēlaties savu īpašumu gan vienlaikus pārdot, gan turpināt tajā dzīvot. Mūsu moto ir – pārdod īpašumu un turpini tajā dzīvot!

Patiesībā nav lielas nozīmes, vai Jūs šobrīd dzīvojat pilsētas centrā vai laukos, plašos apartamentos vai dažos kvadrātmetros – tās ir Jūsu mājas, un neviens neliek Jums no tām atteikties. Tieši otrādi – IZDEVĪGS DARĪJUMS iegādāsies Jūsu īpašumu, samaksās Jums par to un atļaus Jums tur palikt, ja vien to vēlēsieties. Tieši tik vienkārši!

Tāpat IZDEVĪGS DARĪJUMS ir lielisks risinājums, ja tuvākā vai tālākā nākotnē esat nolēmuši aizbraukt prom no valsts vai pārvākties citur, bet līdz tam brīdim nepieciešams kaut kur dzīvot, vislabāk, protams, savā mājoklī. Vai varbūt Jums nepieciešami steidzami ieņēmumi, lai īstenotu kādu svarīgu projektu un vienīgais, kas Jums pieder, ir Jūsu mājoklis? Tā ir lieliska iespēja ātri iegūt naudu un palikt savā īpašumā.

Tātad pēc būtības nekas nemainīsies – Jūs turpināsiet dzīvot savā mājoklī, bet tagad vēl Jums būs pieejami brīvi naudas līdzekļi! Izpaliks gan sarežģīts pārvākšanās process, gan jaunas dzīvesvietas meklējumi.

Visi darījumi ar IZDEVĪGS DARĪJUMS notiek ātri, korekti un juridiski droši – darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību. Jums pat nekas nebūs jādara, jo nekustamā īpašuma jomas profesionāļi ar vairāk kā 10 gadu pieredzi parūpēsies gan par raitu darījuma gaitu, gan pozitīvu iznākumu, kā arī kalpos kā drošības garants.

Ja Jums ir īpašums – dzīvoklis vai māja, ko vēlaties pārdot un kurā vēlaties turpināt dzīvot, droši sazinieties ar IZDEVĪGS DARĪJUMS un piedāvāsim Jums ērtāko, izdevīgāko darījumu! 

Nosūtot anketā paredzēto informāciju Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei tikai iespējamā pirkšanas-pārdošanas darījuma noteikumu apspriešanas vai sagatavošanas mērķim. Jūsu personas dati var tikt nodoti arī nekustamo īpašumu vērtētājiem, potenciālajiem investoriem vai pircējiem, ciktāl tas nepieciešams darījuma mērķim. Jūsu personas datu pārzinis ir biedrība "International Registry", reģ.nr. 40008277862, tālrunis 27095559, e-pasts: dati@e-pasts.lv. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, nosūtot attiecīgu iesniegumu uz e-pastu: dati@e-pasts.lv. Šādā gadījumā Jūsu personas dati tiks dzēsti.Zvaniet: +371 24816846
Rakstiet: info@izdevigsdarijums.lv

Ja vēlaties pieteikties Izdevīgam Darījumam, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Nekustamā īpašuma tips
Atrašanās vieta / adrese
Platība m2
Īss nekustamā īpašuma apraksts, kadastra numurs
Vēlamā cena EUR
Cik ilgi vēlaties palikt īpašumā
Vārds
Tālrunis
E-pasts