Nopirksim Jūsu īpašumu jau šodien!

Daudziem ir radies iespaids, ka īpašuma pārdošana ir ilgs un sarežģīts process, kurš prasa orientēties juridiskos jautājumos un likumos, sastādīt dažnedažādus līgumus u.tml. Patiesībā mūsdienās tas vairs nav sarežģīti. Nopirksim.lv risinājums ir pavisam vienkāršs – mums ir pieejami finanšu resursi un mēs, vienojoties par cenu, nopirksim Jūsu īpašumu kaut vai šodien.

Nopirksim.lv nekustamo īpašumu fondā ir apvienojušies vairāki pazīstami latviešu uzņēmēji - investori ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi dažādās biznesa jomās, – viņi iegādāsies Jūsu īpašumu kaut vienas dienas laikā, taču parasti šis īpašuma iegādes termiņš ir ap nedēļu. Investori iegādājas gan dzīvokļus, mājas un vasarnīcas, kurus pēc tam izīrēt, gan arī mežus, cirsmas un lauksaimniecības zemi visā Latvijā, ko pēc tam apstrādāt vai iznomāt citiem zemniekiem. Par visiem darījumiem tiek nodrošināta samaksa ne vēlāk kā 2-7 dienu laikā.

Investori bieži vien iegādājas dažāda veida īpašumus, kas nozīmē, ka esošais īpašums var būt arī ieķīlāts vai nenodots ekspluatācijā. Tāpat pie darījuma Nopirksim.lv, ja tas nepieciešams, investori Jūsu vietā var nomaksāt arī hipotekāro kredītu. Nekustamais īpašums var būt arī sliktā tehniskā stāvoklī, remontējams, restaurējams, vai pat nojaucams. Nopirksim.lv iegādājas arī īpašumu reālās un domājamās daļas.

Turklāt sadarbojoties ar Nopirksim.lv, Jūs varat būt droši par to, ka īpašums paliks mūsu pašu cilvēkiem – Latvijā.

Par īpašumiem samaksa parasti tiek nodrošināta dažu dienu laikā, atkarībā no darījuma sarežģītības. Tāpat arī palīdzēsim noformēt dokumentus – visi darījumi tiek kārtoti oficiāli ar zvērināta notāra palīdzību un ar ierakstu Zemesgrāmatā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, sazinieties ar Nopirksim.lv un saņemiet naudu par savu īpašumu kaut šodien, taču atcerieties, ka visbiežāk tomēr būs jārēķinās ar 2-7 dienām. 

Droši zvaniet pa tālruni +371 20380718, ja nepieciešama plašāka informācija par iespējamo darījumu.

Nosūtot anketā paredzēto informāciju Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei tikai iespējamā pirkšanas-pārdošanas darījuma noteikumu apspriešanas vai sagatavošanas mērķim. Jūsu personas dati var tikt nodoti arī nekustamo īpašumu vērtētājiem, potenciālajiem investoriem vai pircējiem, ciktāl tas nepieciešams darījuma mērķim. Jūsu personas datu pārzinis ir biedrība "International Registry", reģ.nr. 40008277862, tālrunis 27095559, e-pasts: dati@e-pasts.lv. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, nosūtot attiecīgu iesniegumu uz e-pastu: dati@e-pasts.lv. Šādā gadījumā Jūsu personas dati tiks dzēsti.

Ja vēlaties pārdot nekustamo īpašumu, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Nekustamā īpašuma tips
Atrašanās vieta / adrese
Platība
Īss nekustamā īpašuma apraksts, kadastra numurs
Vēlamā cena EUR
Nepieciešams pārdot steidzami
Vārds
Tālrunis
E-pasts