https://www.traditionrolex.com/33
Cenas krīt – jāpārdod tūlīt!

Pārdosim.lv –
pārdosim Tavu nekustamo īpašumu ātri un ar garantiju!


Nekustamā īpašuma tirdzniecība nereti vien mēdz būt izaicinājumiem pilna, jo, lai veiksmīgi pārdotu nekustamo īpašumu, ir jāpārzina nekustamā tirgus tendences, tai skaitā īpašumu cenas, dokumentācija, piesaistoša apraksta un piedāvājuma veidošana u.tml. Nianses ir neskaitāmas, tāpēc ir būtiski, lai būtu kāds, kas var palīdzēt izskaidrot esošo tirgus situāciju un palīdzēt pieņemt pareizāko lēmumu. Pārdosim.lv apvieno nekustamā īpašumu tirgus profesionāļus, kas būs Jūsu atbalsts, pārdodot Jūsu īpašumu, neatkarīgi no tā, vai šis īpašums būtu māja, vasarnīca, dzīvoklis, zeme vai mežs.

Pārdosim.lv darbojas profesionāļu komanda, kas pārzina nekustamā tirgus tendences, cenas, īpašuma kvalitatīvu prezentāciju un citas nianses, kas svarīgi, lai Jūsu organizācijas īpašums ne tikai tiktu pārdots, bet arī, lai tas tiktu pārdots ātri un par iespējami augstāko cenu. Īpaši svarīgi tas ir šobrīd Latvijā novērojamā tirgus situācijā, kad nekustamo īpašumu piedāvājums strauji palielinās un līdz ar to ir pavisam likumsakarīgi, ka arī sāk būtiski samazināties to cena.

Īpašuma pārdošana ir īpaši atbildīgs lēmums, taču, mēģinot to darīt pašu spēkiem, var nākties saskarties ar daudzskaitlīgām grūtībām, tai skaitā potenciālajiem pircējiem var tikt sniegta nepilnīga vai pat kļūdaina informācija par īpašumu, var tikt aizmirsts par īpašuma īpašo pievienoto vērtību, bet tā vietā nevajadzīgi izcelti trūkumi, sagatavots nekvalitatīvs foto un videomateriāls par īpašumu, kā rezultātā potenciālajam pircējam var izveidoties nepareizs priekšstats par īpašumu un plānotais darījums var nenotikt. Tāpat novērots, ka nereti pašam īpašniekam ir raksturīgi norādīt tirgus situācijai neatbilstošu īpašuma cenu – vai nu par zemu vai krietni par augstu, kas jebkurā gadījumā nepalīdz sekmēt ceļu līdz visām pusēm izdevīgam darījumam.

Pārdosim.lv galvenā priekšrocība ir zinoša, profesionāla komanda, kas nekustamo īpašumu jomā sekmīgi darbojas vairāk jau vairāk nekā 12 gadus, kas ir ātra un efektīva darbībā, kā arī tur doto vārdu. 

Profesionāla partnera izvēle ir neatņemama veiksmīga darījuma sastāvdaļa – Pārdosim.lv strādā ar atdevi un garantiju! Sadarbojoties ar Pārdosim.lv, Jūs būsiet atradis vislabāko veidu, lai nauda par īpašumu Jūsu bankas kontā tiktu ieskaitīta pēc iespējas ātrāk.

Pārdosim.lv ir apvienojušies nekustamā īpašuma profesionāļi ar vairāk nekā divpadsmit gadu pieredzi. Esam sekmīgi darbojušies Latvijas un ārvalstu nekustamā īpašuma tirdzniecības un pārvaldības uzņēmumos un tagad esam apvienojuši spēkus, lai paši piedāvātu NĪ tirdzniecības pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem, sniedzot tiem iespēju ātrāk un sekmīgāk pārdot savu nekustamo īpašumu. Šī ir Jūsu iespēja pārdot īpašumu bez liekas birokrātijas un mēnešiem ilgas gaidīšanas, sadarbībā ar profesionāliem nekustamā īpašuma tirdzniecības ekspertiem. Pēdējo divpadsmit gadu laikā mūsu klientu skaits ir pārsniedzis 1800 atzīmi un esam pārliecināti, ka arī Jums spēsim nodrošināt augstāko klientu apkalpošanas servisa līmeni un palīdzēsim noslēgt izdevīgākos darījumus. 



Tālrunis +371 28852664
E-pasts: info@pardosim.lv

Lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu, lai pārdotu savu nekustamo īpašumu pēc iespējas ātrāk un sekmīgāk:

Nekustamā īpašuma tips
Atrašanās vieta / adrese
Platība
Īss nekustamā īpašuma apraksts, kadastra numurs
Vēlamā cena EUR
Nepieciešams pārdot steidzami
Tālrunis
E-pasts
https://www.traditionrolex.com/33