Nekustamā īpašuma pārdošana ar Pērkam.lv – vienmēr ātra un izdevīga!

Nekustamā īpašuma pārdošana nereti ir ļoti sarežģīts process – nākas rēķināties ar to, ka, iespējams, nevarēsiet ilgstoši pārdot īpašumu saviem spēkiem, jūs neorientējaties pārdošanas procesā vai arī vēlaties visu nokārtot pēc iespējas ātrāk. Pērkam.lv aicina īpašuma pārdošanu uzticēt profesionāļiem.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau vienas dienas laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga.

Ja vēlaties pārdot nekustamo īpašumu, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Nekustamā īpašuma tips
Atrašanās vieta / adrese
Platība
Īss nekustamā īpašuma apraksts, kadastra numurs
Vēlamā cena EUR
Nepieciešams pārdot steidzami
Vārds
Tālrunis
E-pasts