https://www.traditionrolex.com/33
Pērkam dzīvokļus, mājas, zemi un mežus visā Latvijā

Pērkam dzīvokļus, mājas, zemi un mežu visā Latvijā. Tūlītēja samaksa. Dokumentu noformēšana. Parādu nomaksa.
 

⬇️⬇️⬇️ Aizpildiet anketu zemāk, un saņemiet labāko piedāvājumu 24 stundu laikā ⬇️⬇️⬇️
 

Nekustamā īpašuma pārdošana nereti ir ļoti sarežģīts process – nākas rēķināties ar to, ka, iespējams, nevarēsiet ilgstoši pārdot īpašumu saviem spēkiem, ja jūs neorientējaties pārdošanas procesā vai arī vēlaties visu nokārtot pēc iespējas ātrāk. Tāpēc Pērkam.lv piedāvā vienkārši iegādāties jūsu īpašumu.

Pērkam.lv iegādājas dzīvokļus, mājas, zemi un mežus visā Latvijā, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šī ir lieliska iespēja, ja nevēlaties ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt par reklāmu un starpniecības procentus mākleriem.


Plašāk par to lasiet: https://www.labdien.lv/eksperts-sobrid-ir-pedeja-iespeja-pardot-savu-ipasumu-par-labu-cenu/

Pērkam.lv iegādājas jūsu īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot jums ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no dažādiem pārpratumiem – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.


Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau dažu dienu laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga.PĀRDODIET SAVU NEKUSTAMO ĪPAŠUMU DĀRGĀK

Cilvēkam bez iepriekšējas pieredzes nekustamo īpašumu tirdzniecības jomā bieži vien pārdot savu dzīvokli, māju, zemi vai mežu sagādā grūtības, jo tas prasa pārzināt neskaitāmas nianses, tajā skaitā nekustamā īpašuma tirgu, cenas, kā pareizi prezentēt īpašumu, kā sakārtot dokumentāciju u.tml. Pērkam.lv strādā profesionāļi ar vairāku desmitu gadu pieredzi, kas pārzina visas nekustamā īpašuma tirgus tendences un pratīs pārdot nekustamo īpašumu daudz ātrāk, un, kas īpaši svarīgi – par maksimāli augstāko cenu!
 
KRIETNI IETAUPIET LAIKU

Ar Pērkam.lv Jums nav jātērē laiks un nauda reklāmas sludinājumiem, neskaitāmām sarunām ar starpniekiem, kā arī jāmēģina atpazīt dažādas mākleru viltības. Pērkam.lv lielāko daļu no visa pārdošanas procesa izdarīs Jūsu vietā. Mūsu komanda strādā ātri un profesionāli, kas nozīmē, ka Jūsu nekustamā īpašuma pārdošana noritēs daudz raitāk un sekmīgāk.

SAŅEMIET NAUDU PAT DAŽU DIENU LAIKĀ

Pērkam.lv darbojas ātri – mēs katru dienu pērkam dzīvokļus, mājas, zemi un mežus visā Latvijā, piedāvājot tūlītēju samaksu. Pērkam.lv iegādājas īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.
 
PASARGĀJIET SEVI NO NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA NEGAIDĪTA CENU KRITUMA

Finanšu krīze un dažādi citi apstākļi ir atstājuši neizdzēšamu iespaidu arī uz nekustamā īpašuma tirgu, kā rezultātā cenas ir kļuvušas dažkārt pat neprognozējamas, un atsevišķos segmentos tām ir tendence samazināties. Pērkam.lv princips ir vienkāršs – pārdodiet šodien, kad īpašuma cena ir vēl pieņemama, un nekavējoties saņemiet naudu, ko izmantot savām vajadzībām. Bieži vien šodien Jūs varēsiet pārdot daudz dārgāk nekā rīt.
 
APSTEIDZIET NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA TIRGUS TENDENCES

Brīdī, kad notiek tirgus svārstības un dažos tā segmentos samazinās cenas (piemēram, vasarnīcām rudenī vai ziemā), pārdot savu īpašumu ir daudz izdevīgāk, jo Jūs jau saņemat naudu, kamēr citi vēl tikai par sava nekustamā īpašuma tirdzniecību domā un krietni vēlāk to pārdod uz daudz neizdevīgākiem nosacījumiem. Ātri un izlēmīgi rīkoties – lūk, panākumu ķīla.

Nosūtot anketā paredzēto informāciju Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei tikai iespējamā pirkšanas-pārdošanas darījuma noteikumu apspriešanas vai sagatavošanas mērķim. Jūsu personas dati var tikt nodoti arī nekustamo īpašumu vērtētājiem, potenciālajiem investoriem vai pircējiem, ciktāl tas nepieciešams darījuma mērķim. Jūsu personas datu pārzinis ir biedrība "International Registry", reģ.nr. 40008277862, tālrunis 27095559, e-pasts: dati@e-pasts.lv. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, nosūtot attiecīgu iesniegumu uz e-pastu: dati@e-pasts.lv. Šādā gadījumā Jūsu personas dati tiks dzēsti.

Zvaniet – 22100335, 22100336, 22100337
Rakstiet – info@perkam.lv

Ja vēlaties pārdot nekustamo īpašumu, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Nekustamā īpašuma tips
Atrašanās vieta / adrese
Platība
Īss nekustamā īpašuma apraksts, kadastra numurs
Vēlamā cena EUR
Nepieciešams pārdot steidzami
Vārds
Tālrunis
E-pasts
https://www.traditionrolex.com/33