.
Pērkam ražošanas, tirdzniecības, IT un citus uzņēmumus visā Latvijā


Uzņēmējdarbība mūsdienās ir pilna ar izaicinājumiem – ikviens lēmums ir rūpīgi jāpārdomā, jo tas nosaka biznesa tālāko nākotni. Ņemot vērā patlaban esošo ekonomisko situāciju un finanšu krīzes priekšvēstnešus, kas skar arvien vairāk uzņēmēju, daudzi no tiem apsver domu par sava biznesa pārdošanu.

Lai arī biznesa pārdošanas process ir sarežģīts, jo, saprotams, biznesa pārdošanas darījumos pastāv daudz juridisku risku, tā ir ierasta prakse visā pasaulē. Varētu teikt, ka līdzīgi kā ar augļiem – arī biznesā ir jāatrod īstais brīdis, lai “novāktu ražu”. Lai arī pastāv uzskats, ka biznesa pārdošana prasa daudz laika un pārdošanai ir svarīgi sagatavoties vismaz gadu iepriekš, patiesībā galvenā panākumu atslēga slēpjas uzticamā sadarbības partnerī.

Biznesa brokeru aģentūra “Pērkam Biznesu", kuru izveidojis "Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs" / LUAC, kurā apvienojušies profesionāli un zinoši ārzemju un vietējie investori, palīdzēs Jums pārdot savu biznesu pēc iespējas veiksmīgāk un par maksimāli augstāko cenu. “Pērkam Biznesu” rūpīgi izvērtē katra biznesa situāciju un piedāvā tā īpašniekam labāko risinājumu.

"Pērkam Biznesu" iegādājas ražošanas, tirdzniecības, IT un citus uzņēmumus visā Latvijā, tai skaitā arī uzņēmumus – pakalpojumu sniedzējus, kuru apgrozījums gadā pārsniedz 200 tūkstošus eiro, nav būtisku nodokļu parādu un iepriekšējos gados uzrādījuši pozitīvus darbības rezultātus.

“Pērkam Biznesu” priekšrocības ir:

– ātrs biznesa novērtējums;
– drošība un konfidencialitāte;
– progresīvs samaksas modelis.

“Pērkam Biznesu” komandā darbojas ekonomikas, finanšu un M&A jomas profesionāļi, kas palīdzēs precīzi novērtēt Jūsu biznesa vērtību un sagatavot visus nepieciešamos dokumentus, līgumus un pieteikumus īpašumtiesību pārreģistrācijai.

Iegādājamies biznesu, lai ar kvalificētu profesionāļu un papildus finanšu investīciju palīdzību dotu šiem uzņēmumiem otru iespēju – lai tie kļūtu vēl vairāk dzīvotspējīgi, attīstītos, nodrošinātu labi apmaksātas darbavietas un sekmētu Latvijas ekonomikas izaugsmi.

Visā darījuma noslēgšanas procesa gaitā tiek garantēta 100% konfidencialitāte.Tālrunis +371 20076860
E-pasts: info@perkambiznesu.lv

Ja vēlaties iegādei piedāvāt uzņēmumu, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Vārds
Tālrunis
E-pasts
Uzņēmuma nosaukums
Reģistrācijas numurs