https://www.traditionrolex.com/33
Samaini savu dzīvokli vai māju pret mazāku un ekonomiskāku

Apsteidz krīzi – samaini dzīvokli vai māju pret mazāku un ekonomiskāku

Strauji pieaugusi dzīves dārdzība – ceļas pārtikas cenas lielveikalos, pieaug apkures un elektrības rēķini, turpina pieaugt arī citas izmaksas un paredzams, ka jau rudenī Latvijā varētu tikt sasniegts inflācijas augstākais punkts. Pagaidām paredzams, ka 2022. gadā kopumā vidējā gada inflācija varētu sasniegt ievērojamu kāpumu. Tā rezultātā lielākais klupšanas akmens daudziem ir pieaugošie izdevumi par mājokli, kas liek vairumam lauzīt galvu par to, kā nodrošināt savas vajadzības un plānot savas finanses laikā, kad rēķini gan par gāzi, gan elektrību dubultojušies.

Saskaņā ar LR Centrālās statistikas pārvaldes datiem, pēdējos mēnešos būtisks devums patēriņa cenu kāpumā ir tieši ar mājokli saistīto pakalpojumu sadārdzinājumam, ko visvairāk ietekmē gāzes, siltumenerģijas, elektroenerģijas, cietā kurināmā, atkritumu savākšanas pakalpojumu cenu kāpums.

Attēlā: Patēriņa cenu izmaiņas procentos

Sagaidāms, ka tuvākajos mēnešos cenu izmaiņas turpinās pārsniegt sezonālo svārstību līmeni, kas, protams, rada bažas tiem, kam ir liels nekustamais īpašums un līdz ar to arī lielas izmaksas. Tā, piemēram, atsevišķas prognozes liecina, ka apkures rēķins vienistabas dzīvoklim Rīgā ziemā varētu sasniegt 150 eiro, taču ņemot vērā arī citus rēķinus, rēķins par komunālajiem varētu pietuvoties pat 300 eiro. Tātad, cik gan lielus rēķinus varam sagaidīt par divistabu, trīsistabu vai pat četru istabu mājokli?

Samaini savu dzīvokli vai māju šodien – ietaupi jau rīt!

Kamēr liela daļa iedzīvotāju atzīst, ka ir neziņā par nākotni un to, kā apsteigt dzīves dārdzību, nodrošinot tādas vajadzības kā pārtika, saimniecības preces, veselības aprūpe, izglītība u.tml., kā arī samaksāt rēķinus, Samaini.lv sniedz iespēju rīkoties gudri – samainīt savu dzīvokli vai māju uz mazāku un ekonomiskāku.

Samaini.lv ir lielisks risinājums tiem, kuriem esošā finanšu rocība ir pasliktinājusies, nav izveidotas ievērojamas finanšu rezerves un kuri ir satraukti par to, vai varēs atļauties esošo īpašumu.

Tā ir iespēja bez papildus izmaksām pārcelties uz izdevīgāku mājokli – Tavs īpašums tiks iegādāts pēc iespējas īsākā laika termiņā un piemeklēts labākais apmaiņas variants. Kas svarīgi – visi darījumi notiek ātri un korekti, kā arī droši – darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību.

Negaidi, kad nevarēsi vairs savilkt jostu ciešāk, bet rīkojieties šodien, lai dzīvotu bez raizēm jau rīt! 

Nosūtot anketā paredzēto informāciju Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei tikai iespējamā pirkšanas-pārdošanas vai maiņas darījuma noteikumu apspriešanas vai sagatavošanas mērķim. Jūsu personas dati var tikt nodoti arī nekustamo īpašumu vērtētājiem, potenciālajiem investoriem vai pircējiem, ciktāl tas nepieciešams darījuma mērķim. Jūsu personas datu pārzinis ir biedrība "International Registry", reģ.nr. 40008277862, tālrunis 27095559, e-pasts: dati@e-pasts.lv. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, nosūtot attiecīgu iesniegumu uz e-pastu: dati@e-pasts.lv. Šādā gadījumā Jūsu personas dati tiks dzēsti.


Zvaniet: 28814640
Rakstiet: info@samaini.lv

Ja vēlaties samainīt nekustamo īpašumu, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Nekustamā īpašuma tips
Atrašanās vieta / adrese
Platība
Īss īpašuma apraksts, kadastra numurs
Īpašuma orientējošā vērtība EUR
Pret kādu īpašumu vēlaties samainīt
Nepieciešams samainīt steidzami
Vārds
Tālrunis
E-pasts
https://www.traditionrolex.com/33