https://www.traditionrolex.com/33
Uzzini sava nekustamā īpašuma tirgus vērtību!

Uzzini sava nekustamā īpašuma tirgus vērtību – PAR BRĪVU!

Ikvienam no mums dzīvē var pienākt brīdis, kad izšķiramies par sava nekustamā īpašuma pārdošanu. Tā kā nekustamā īpašumu tirgus ir ļoti sarežģīts un konkurence tajā ir pietiekami augsta, ir ļoti svarīgi zināt, kādi priekšnoteikumi jāievēro, lai īpašumu pārdodu ātri, bez sarežģījumiem un par maksimāli augstu cenu. Skaidrs, ka, lai veiksmīgi pārdotu savu īpašumu, nepieciešams pievērst uzmanību vairākām lietām, tai skaitā sakārtot īpašumu, godīgi noteikt īpašuma priekšrocības un trūkumus, apzināt līdzīgu īpašumu piedāvājumu un pieprasījumu, bet pats svarīgākais ir rast precīzu atbildi uz jautājumu – par kādu cenu šo īpašumu piedāvāt tirgū?

Tieši šajā gadījumā daudzi īpašnieki saskaras ar grūtībām, jo ar nekustamā īpašuma tirgu nesaistītiem cilvēkiem noteikt precīzu sava īpašuma tirgus vērtību mēdz būt samērā apgrūtinoši, it īpaši ņemot vērā faktu, ka tirgus ir mainīgs un mājokļu cenu dinamiku ir ļoti grūti prognozēt. Tā rezultātā pastāv risks, ka vai nu Jūs noteiksiet pārāk augstu cenu par savu īpašumu, kā ietekmē pārdošana var aizņemt ilgāku laiku nekā iecerēts, vai arī Jūs noteiksiet pārāk zemu cenu, un tad jau zaudējumi būs Jūsu pusē.

Tieši tādēļ, lai noteiktu pēc iespējas precīzāku pārdošanas cenu savam īpašumam un to vēlāk arī veiksmīgi realizētu, nepieciešama ne tikai izpratne par nekustamo īpašuma vērtību raksturojošiem jēdzieniem, bet svarīgi zināt arī sava īpašuma – mājas, dzīvokļa, zemes vai meža, – tirgus vērtību, kas ir zemes un būvju vērtība, kas tiek aprēķināta pēc starptautiski atzītiem, vienotiem un valdības apstiprinātiem kritērijiem, ņemot vērā īpašuma atrašanās vietu, reģistrētos datus par īpašuma kvalitatīvo stāvokli, izmantošanas veidu, platību, apgrūtinājumus un citus kritērijus.

Īpašuma tirgus vērtību ietekmē gan tā izmantošanas veids, gan īpašuma atrašanās vieta. Tā, piemēram, zemes vērtība nekustamā īpašuma tirgū būs augstāka tādai zemes vienībai, kas atrodas pieprasītā vietā un ar pieejamu infrastruktūru, nekā tādai, kas atrodas pilsētas vai ciema nomalē. Tieši tas pats attiecas arī uz īpašuma kadastrālo vērtību.


Kadastrālo vērtību nosaka arī atšķirīgs zemes izmantošanas mērķis. Tā, piemēram, komercīpašuma vērtība bieži vien būs augstāka, nekā dzīvošanai paredzētās zemes vērtība.


Šī ir Jūsu iespēja ātri un ērti uzzināt sava nekustamā īpašuma patieso tirgus vērtību – aizpildiet anketu, norādot sava īpašuma kadastra numuru, un jau drīzumā saņemsiet nepieciešamo informāciju ar īpašuma cenas vērtējumu.

Lai arī nenoliedzami, katrs savu mantu var pārdot par brīvu cenu, tā tirgus vertības noteikšanas iespēja palīdz noteikt precīzu, atbilstošu nekustamā īpašuma cenu, nodrošinot veiksmīgāku īpašuma pārdošanu. Tā ir iespēja saņemt informāciju par sava nekustamā īpašuma patieso tirgus vērtību, par kuru Jūs to varam arī realizēt tuvākajā laikā nevis ilgus gadus gaidīt tikai pirmo interesentu par to.

Neaizmirstiet anketā norādīt sava īpašuma kadastra numuru, kas palīdzēs precīzāk noskaidrot īpašuma patieso tirgus vērtību, tādējādi ļaujot uzzināt, cik ir vērts īpašums un par kādu cenu to ir iespējams pārdot jau tuvākajā laikā.

Nosūtot anketā paredzēto informāciju Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei tikai iespējamā vērtējuma, kā arī eventuālā pirkšanas-pārdošanas darījuma noteikumu apspriešanas vai sagatavošanas mērķim. Jūsu personas dati var tikt nodoti arī nekustamo īpašumu vērtētājiem, potenciālajiem investoriem vai pircējiem, ciktāl tas nepieciešams darījuma mērķim. Jūsu personas datu pārzinis ir biedrība "International Registry", reģ.nr. 40008277862, tālrunis 27095559, e-pasts: dati@e-pasts.lv. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, nosūtot attiecīgu iesniegumu uz e-pastu: dati@e-pasts.lv. Šādā gadījumā Jūsu personas dati tiks dzēsti.Tālrunis +371 25922672
E-pasts: info@tirgusvertiba.lv

Iesniegt informāciju par nekustamo īpasumu, lai uzzinātu tā tirgus vērtību:

Vārds
Tālrunis
E-pasts
Nekustamā īpašuma tips
Īpašuma kadastra numurs
Kad plānojat pārdot savu īpašumu?
Papildus informācija, kuru vēlaties sniegt par savu īpašumu
https://www.traditionrolex.com/33