https://www.traditionrolex.com/33
Uztura līgums – saņem tikpat kā otru pensiju katru mēnesi

Uztura līgums –
saņem tikpat kā otru pensiju katru mēnesi


Laikā, kad arvien straujāk pieaug dzīves dārdzība – kāpj pārtikas cenas lielveikalos, vērojams ar mājokli saistīto pakalpojumu sadārdzinājums, ko ietekmē gāzes, siltumenerģijas, elektroenerģijas, cietā kurināmā, atkritumu savākšanas pakalpojumu cenu kāpums un inflācija sasniedz griestus, strauji pieaug arī bažas par spējām samaksāt rēķinus, uzturēt savu mājokli un izdzīvot kopumā. It īpaši satraucoši tas ir vientuļiem senioriem, kuri līdz šim paļāvušies vien uz pašu spēkiem.

Tādējādi novērojams, ka arvien biežāk seniori izmanto iespēju noslēgt Uztura līgumu, kas nozīmē, ka senioram tiek sniegta regulāra, beztermiņa finansiāla palīdzība.Uztura līgums ir lieliska iespēja senioriem, kuriem nav tuvinieku vai draugu, kas varētu vecumdienās atbalstīt, vai kuri vienkārši nonākuši satraucošā situācijā, saņemt regulāru finansiālu atbalstu – nu gluži kā otru pensiju. Tas var kalpot kā atspaids tādos grūtos laikos, ka šie. Parasti šāds līgums tiek slēgts apmaiņā pret nekustamo īpašumu, kas bieži vien sagādā negaidītus tēriņus un kam pēdējā laikā jau tā pieaugušas uzturēšanas izmaksas. 

Tā ir iespēja vairs nesatraukties par lieliem rēķiniem vai ievērojamo cenu kāpumu, bet ņemt lietas savās rokās, nodrošināt sev ne tikai papildus ienākumus, bet arī kādu, kas parūpēsies par īpašumu.

Šāds beztermiņa līgums ir drošs variants, jo tiek slēgts tikai ar zvērināta notāra palīdzību, tādējādi izvairoties no iespējamajām neskaidrībām nākotnē.

Uztura līgums – tas ir mērķtiecīgs, ātra un atbildīgs atbalsts brīdī, kad pašreizējā pensija nesedz visas vajadzības, bet nevēlamies satraukties par nākotni. Parasti beztermiņa Uztura līgums tiek slēgts apmaiņā pret nekustamo īpašumu.

Kā saka, Uztura līgums – tas ir īsti piemērots risinājums tiem senioriem, kuri vēlas arī turpmāk dzīvot bez liekām raizēm!


Nosūtot anketā paredzēto informāciju Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei tikai iespējamā pirkšanas-pārdošanas vai maiņas darījuma noteikumu apspriešanas vai sagatavošanas mērķim. Jūsu personas dati var tikt nodoti arī nekustamo īpašumu vērtētājiem, potenciālajiem investoriem vai pircējiem, ciktāl tas nepieciešams darījuma mērķim. Jūsu personas datu pārzinis ir biedrība "International Registry", reģ.nr. 40008277862, tālrunis 27095559, e-pasts: dati@e-pasts.lv. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, nosūtot attiecīgu iesniegumu uz e-pastu: dati@e-pasts.lv. Šādā gadījumā Jūsu personas dati tiks dzēsti.Tālrunis 25207848
E-pasts: info@uzturaligums.lv

Lai vienotos par Uztura līguma noslēgšanu, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Nekustamais īpašums par kuru vēlaties slēgt Uztura līgumu
Atrašanās vieta / adrese
Platība
Īss īpašuma apraksts, kadastra numurs
Vēlos noslēgt Uztura līgumu nekavējoties
Vārds
Tālrunis
E-pasts
https://www.traditionrolex.com/33